Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair začne létat na hlavní barcelonské letiště

Ilustrační fotoRyanair oznámil, že od září 2010 začne létat na hlavní barcelonské letiště. Dokonce na tomto letišti bude mít svou základnu s pěti letadly. Z letiště El Prat bude Ryanair létat do těchto míst: Malaga, Palma de Mallorka, Sevilla (vše 2x denně), Santiago de Compostella (11x týdně), Bergamo, Brusel Charleroi, Dublin, Ibiza, Paříž Beauvais, Řím Ciampino, Santander, Valencie (vše denně), Treviso (6x týdně), Düsseldorf Weeze (4x týdně), Cagliari, Edinburgh, Lanzarote, Oslo Rygge (vše 3x týdně), Las Palmas a Tenerife (obě 2x týdně).

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek nejen společnosti Ryanair. Sbíráme informace o letenkách za cenu i pod 500,- Kč vč. tax.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.05.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.