Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair bude létat nově do Vilniusu

Ilustrační fotoUž nějakou dobu se spekuluje o tom, že Ryanair přidá novou destinaci v Pobaltí. Již dříve Ryanair informoval o nové destinaci - Tallinu. A nyní vás můžeme jako jedni z prvních v ČR informovat, že Ryanair přidává novou destinaci, Vilnius. Do Vilniusu doletíte s Ryanairem z Milana-Bergama (z Bergama Ryanair pravidelně létá do Brna či Bratislavy), Barcelony-Girony, Dublinu, Londýna-Stanstedu anebo také z Říma-Ciampino. Lety budou k dispozici od května letošního roku. Konkrétní dny a časy nejsou zatím známy.

Vilnius je hlavním městem Litvy. Město má necelých 600 tisíc obyvatel. Historické centrum Vilniusu najdete také v seznamu UNESCO. MHD ve Vilniusu stojí 2.00 LTL, tedy cca. 14 Kč.

Mezi novými destinacemi na mapě Ryanairu najdete také město Skelleftea. Město je "daleko" na severu Švédska, a jde o vůbec nejsevernější destinaci Ryanairu. Město má zhruba 35 000 obyvatel.

Levné ubytování ve Vilniusu

Vložil/a: Daniel Česák 21.02.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.