Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair bude létat nově do Vilniusu

Ilustrační fotoUž nějakou dobu se spekuluje o tom, že Ryanair přidá novou destinaci v Pobaltí. Již dříve Ryanair informoval o nové destinaci - Tallinu. A nyní vás můžeme jako jedni z prvních v ČR informovat, že Ryanair přidává novou destinaci, Vilnius. Do Vilniusu doletíte s Ryanairem z Milana-Bergama (z Bergama Ryanair pravidelně létá do Brna či Bratislavy), Barcelony-Girony, Dublinu, Londýna-Stanstedu anebo také z Říma-Ciampino. Lety budou k dispozici od května letošního roku. Konkrétní dny a časy nejsou zatím známy.

Vilnius je hlavním městem Litvy. Město má necelých 600 tisíc obyvatel. Historické centrum Vilniusu najdete také v seznamu UNESCO. MHD ve Vilniusu stojí 2.00 LTL, tedy cca. 14 Kč.

Mezi novými destinacemi na mapě Ryanairu najdete také město Skelleftea. Město je "daleko" na severu Švédska, a jde o vůbec nejsevernější destinaci Ryanairu. Město má zhruba 35 000 obyvatel.

Levné ubytování ve Vilniusu

Vložil/a: Daniel Česák 21.02.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!