Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Ryanair bude létat z Ostravy do Londýna

Ilustrační fotoA je to tu. Ryanair po delší době rozvířil poněkud klidné vody v letecké dopravě u nás. Irský dopravce začne operovat na trase Ostrava-Londýn Stansted. Můžeme se těšit na ceny jednosměrných letenek i okolo 500 korun. Uvidíme, zda nás Ryanair překvapí i nějakým nižším tarifem. V blízké době by se měli objevit konkrétní ceny v letovém řádu aerolinky. Prozatím tomu tak není.

Ryanair bude létat do Londýna vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. Doufejme, že Ryanair nezůstane pouze u této trasy a přidá i další.

 

 

Akční letenky najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovatvybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.


Vložil/a: Daniel Česák 13.02.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.