Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair bude od října létat mezi Bratislavou a Berlínem

RyanairNízkonákladový dopravce Ryanair bude od 27. října 2015 létat pravidelně na lince Bratislava – Berlín. Operovat lety mezi těmito dvěma hlavními městy bude dopravce denně. Bratislava tak bude propojena s dalším evropským hlavním městem. To nabídne cestujícím rozšíření možností při využívání navazujících spojů z Berlína dál do světa. Bratislava se stane oficiálně základnou Ryanairu 30. března 2015.

„Otevřením báze a novými spojeními se Letiště Bratislava definitivně dostává na leteckou mapu Evropy,“ vyjádřil se k vytvoření nové základny na letišti v Bratislavě Ivan Trhlík, generální ředitel bratislavského letiště. Z Bratislavy bude Ryanair létat do Bruselu, Paříže, Dublinu, ve Spojeném království do Londýna, Liverpoolu, Edinburghu a Birminghamu. Dále bude létat do Itálie, Španělska, řeckých Athén a nyní i do Německa.

Pozor, ještě dnes můžete zakoupit letenky na lince Bratislava – Berlín na listopad a prosinec za akční cenu 24,99 eur!

Více informací a letenky najdete na internetových stránkách dopravce.

 

Vložil/a: Martina Zemanová 09.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.