Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair zřejmě bude létat do Tallinnu

RyanairPodle neoficiálních informací hodlá Ryanair v blízké době nově létat do Tallinnu. Ryanair ještě stále vyjednává s letištěm ve městě Tallinn o výši poplatků, a pokud jednání budou úspěšná, bude linka zřízena.

Očekává se, že Tallinn bude propojen s městy Brusel, Madrid, Londýn, Milan, Gerona, Düsseldorf, Kaunas, Oslo a Stockholm. Díky tomu by se Estonsko stalo dostupnější pro turisty. Tuto zprávu obzvláště ocení "baťužkáři", kteří služeb Ryanairu využívají.

Registrujte se zdarma na našem webu, budeme vás pravidelně informovat o aktuálních akčních zlevněných letenkách nejen společnosti Ryanair. Informujeme své uživatele o letenkách i pod 500,- Kč vč. tax. Navíc každý registrovaný může získat slevu na letenky u Pelikan.cz, nebo v restauraci na letišti, či na různá ubytování. Více informací zde.

Vložil/a: Daniel Česák 29.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.