Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair nabídne v létě lety s přestupem

Foto, en.wikipedia.orgJeden z největších nízkorozpočtových leteckých dopravců Ryanair se chystá nabídnout cestujícím přestupní letenky v rámci své sítě. Přestupní lety s aeroliniemi Ryanair byly doteď záležitostí jen pro dobré plánovače. Pasažéři si na každý úsek trasy museli zvlášť zakoupit letenku, na přestupním letišti znovu projít bezpečnostní kontrolou a v případě, že jim třeba kvůli zpoždění prvního letu uletěl navazující, měli prostě smůlu.

To vše se ale nyní mění. Irské dopravce umožní cestujícím rezervovat přestupní letenky na linkách přes své základny – londýnské letiště Stansted a barcelonský El Prat. Tato novinka dává pasažérům především jistotu, že se dostanou včas do cíle. Ryanair se chystá změny testovat v rozmezí tři až šesti měsíců. Poté na základě výsledků aerolinka vyhodnotí jestli novinku zachová, rozšíří, nebo zruší.

Přehled destinací a cen letenek společnosti Ryanair z pražské Ruzyně, dopravce dále na území České Republiky nabízí lety z Brna a Ostravy.

Ryanair

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.