Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair nabídne v létě lety s přestupem

Foto, en.wikipedia.orgJeden z největších nízkorozpočtových leteckých dopravců Ryanair se chystá nabídnout cestujícím přestupní letenky v rámci své sítě. Přestupní lety s aeroliniemi Ryanair byly doteď záležitostí jen pro dobré plánovače. Pasažéři si na každý úsek trasy museli zvlášť zakoupit letenku, na přestupním letišti znovu projít bezpečnostní kontrolou a v případě, že jim třeba kvůli zpoždění prvního letu uletěl navazující, měli prostě smůlu.

To vše se ale nyní mění. Irské dopravce umožní cestujícím rezervovat přestupní letenky na linkách přes své základny – londýnské letiště Stansted a barcelonský El Prat. Tato novinka dává pasažérům především jistotu, že se dostanou včas do cíle. Ryanair se chystá změny testovat v rozmezí tři až šesti měsíců. Poté na základě výsledků aerolinka vyhodnotí jestli novinku zachová, rozšíří, nebo zruší.

Přehled destinací a cen letenek společnosti Ryanair z pražské Ruzyně, dopravce dále na území České Republiky nabízí lety z Brna a Ostravy.

Ryanair

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!