Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

RYANAIR NOVĚ NA LINCE PRAHA–BRÉMY

Ryanair, nejoblíbenější evropský letecký dopravce, ve čtvrtek 5. 2. 2015 ohlásil, že bude nově létat na trase z Prahy do Brém. Linka bude v provozu od 2. května 2015 s rotací třikrát týdně.

Ryanair zahajuje prodej letenek na tuto novou trasu za ceny od 549 Kč pro cesty v květnových termínech. Tyto levné letenky bude možno objednat na internetové stránce Ryanair.com až do pondělní půlnoci (9. února).

 

Katarzyna Gaborec-McEvoy ze společnosti Ryanair k tomu uvedla: 

„Ryanair si dovoluje oznámit zahájení provozu na lince Praha–Brémy, a to od května letošního roku. Letenky se začnou prodávat na www.ryanair.com. Tato nová linka bude v provozu od 2. května 2015 a bude létat třikrát týdně. 

Cestující z České republiky si Ryanair oblíbili pro jeho nízké ceny, špičkový zákaznický servis a skvělou nabídku letových tras. Protože se jim však snažíme nabízet víc než jen nejnižší ceny, mohou si nyní navíc své lety objednávat prostřednictvím naší vylepšené internetové stránky a skvělé nové aplikace, cestovat bezplatně s druhým kabinovým zavazadlem malých rozměrů, využívat přidělená místa, nové služby Family Extra a Business Plus a také používat osobní elektronická zařízení v průběhu celého letu. 

Naše nové lety z Prahy do Brém bude možno až do pondělní půlnoci (9. února) zakoupit za cenu od 549 Kč pro cesty v květnových termínech. A protože tyto skvělé nízké ceny půjdou brzy nahoru, doporučujeme našim zákazníkům navštívit stránku www.ryanair.com a nenechat si tuto příležitost ujít.“


Jiří Vyskoč, ředitel Leteckého obchodu Letiště Praha, a.s.

„Jsme velice rádi, že Ryanair využil této linky, která není provozována jiným dopravcem, a po Dublinu, Londýnu a Charleroi, kam létá z Prahy od minulého roku, bude z našeho hlavního města létat i do Brém.“

 

NOVÁ TRASA PRAHA–BRÉMY

Linka

Rotace

Zahájení provozu

Cena letenky

Praha–Brémy 

3x týdně

2. května

549 Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!