Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

RYANAIR NOVĚ NA LINCE PRAHA–BRÉMY

Ryanair, nejoblíbenější evropský letecký dopravce, ve čtvrtek 5. 2. 2015 ohlásil, že bude nově létat na trase z Prahy do Brém. Linka bude v provozu od 2. května 2015 s rotací třikrát týdně.

Ryanair zahajuje prodej letenek na tuto novou trasu za ceny od 549 Kč pro cesty v květnových termínech. Tyto levné letenky bude možno objednat na internetové stránce Ryanair.com až do pondělní půlnoci (9. února).

 

Katarzyna Gaborec-McEvoy ze společnosti Ryanair k tomu uvedla: 

„Ryanair si dovoluje oznámit zahájení provozu na lince Praha–Brémy, a to od května letošního roku. Letenky se začnou prodávat na www.ryanair.com. Tato nová linka bude v provozu od 2. května 2015 a bude létat třikrát týdně. 

Cestující z České republiky si Ryanair oblíbili pro jeho nízké ceny, špičkový zákaznický servis a skvělou nabídku letových tras. Protože se jim však snažíme nabízet víc než jen nejnižší ceny, mohou si nyní navíc své lety objednávat prostřednictvím naší vylepšené internetové stránky a skvělé nové aplikace, cestovat bezplatně s druhým kabinovým zavazadlem malých rozměrů, využívat přidělená místa, nové služby Family Extra a Business Plus a také používat osobní elektronická zařízení v průběhu celého letu. 

Naše nové lety z Prahy do Brém bude možno až do pondělní půlnoci (9. února) zakoupit za cenu od 549 Kč pro cesty v květnových termínech. A protože tyto skvělé nízké ceny půjdou brzy nahoru, doporučujeme našim zákazníkům navštívit stránku www.ryanair.com a nenechat si tuto příležitost ujít.“


Jiří Vyskoč, ředitel Leteckého obchodu Letiště Praha, a.s.

„Jsme velice rádi, že Ryanair využil této linky, která není provozována jiným dopravcem, a po Dublinu, Londýnu a Charleroi, kam létá z Prahy od minulého roku, bude z našeho hlavního města létat i do Brém.“

 

NOVÁ TRASA PRAHA–BRÉMY

Linka

Rotace

Zahájení provozu

Cena letenky

Praha–Brémy 

3x týdně

2. května

549 Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.