Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair odmítl spojení s Virgin Atlantic

Ilustrační fotoPřední evropský nízkonákladový dopravce Ryanair  odmítl zvěsti o možném spojení s Virgin Atlantic. A to i přesto, že Ryanair má velký zájem o otevření transatlantických linek.  Ryanair to odůvodnil především tím, že by byla nutná reorganizace společnosti, což by zabralo příliš mnoho času. Ryanairu také údajně vadí příliš vysoké tarify Virgin Atlantic.

Ryanair slibuje na svých případných transatlantických linkách „opravdu nízké ceny“. Zatím však není ale jasné, jak moc nízké budou, i když lze očekávat, že cestování přes Atlantik by mohlo být zase o něco dostupnější. Co není dále jasné, je od kdy a jestli vůbec transatlantické linky budou spuštěny.

Sbíráme pro vás akční levné letenky. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.
Vložil/a: Daniel Česák 20.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.