Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair otvírá další základnu: Karlsruhe/Baden Baden

Ilustrační fotoRyanair nezastavuje svou expanzi a otvírá po krátké době další základnu. Zatímco posledně byla otevřena základna u našich severních sousedů ve Vratislavy, tentokrát je to u naši západní hranice v Karlsruhe-Baden Badenu. Ke stávajícím trasám Ryanair přidá dalších sedm a to do těchto měst: Faro, Malaga, Palma Mallorca, Riga, Soluň, Vilnius a Zadar.

Německé letiště nedaleko Karlsruhe je od Prahy vzdáleno zhruba 560 km, časově pak přibližně 5 hodin jízdy. Prozatím Ryanair nezveřejnil ceny letenek u nových tras, mělo by k tomu dojít během zítřejšího dne. Každopádně o případných výhodných letenkách vás budeme informovat.

Pokud vás zajímají akční letenky nejen z Karlsruhe, pokračujte zde. Vybíráme nejlevnější letenky s cenou i pod 500 korun vč. tax.

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.10.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.