Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair posiluje svou pozici v Brně

Ryanair nové trasyNízkonákladový dopravce posiluje svou pozici v Brně. Chystá se vrátit k denním linkám z Brna do Londýna. Navíc připravuje se zavedením zimního řádu novou linku Brno-Milan Bergamo. Toto italské město je důležitým uzlem společnosti Ryanair, odkud můžete s Ryanairem pokračovat do desítek dalších destinací.

Například do Maroka, na Kanárské ostrovy anebo na řecké ostrovy Kos a Rhodos.

Objevují se také domněnky o tom, že by se z brněnského letiště mohla stát základna Ryanairu. To by určitě přineslo podstatně více linek za příznívé ceny. Ovšem na případnou základnu, pokud k vybudování skutečně dojde, si budeme muset počkat min. do příštího roku.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky nejen od společnosti Ryanair. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.