Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair přidává nové linky z Madridu a Říma

Ryanair nové trasyNízkonákladový letecký dopravce Ryanair se rozhodl zvýšit počet linek v hlavním městě Španělska - Madridu, a v hlavním městě Itálie - Římu.

Z Madridu bude nově Ryanair létat do Ancony, Ibizy, Krakowa, Oujda (Maroko) a Stockholmu a to od listopadu letošního roku. Díky tomu Ryanair předpokládá zvýšení počtu cestujících na 4,5 mil. Na základně v Madridu přibudou dvě letadla. Celkem jich tam Ryanair bude mít 14. Navíc se zvýši frekvence letů z Madridu na Kanárské ostrovy, do Londýna anebo Santiago de Compostela.

Sbíráme pro vás pravidelně akční letenky s cenou i pod 600,- Kč za letenku vč. tax. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Z Říma bude Ryanair létat dokonce do sedmi nových destinací: Bari, Fezu, Gothenburgu, Londýna, Marrakeshe, Marseille a Tenerife. Také od listopadu letošního roku. Počet přepravených osob by měl stoupnout na 4 milióny. V Římě(Ciampino) bude mít Ryanair 6 letadel.

Nové lety z Madridu 
 
 
 
 
Nové lety z Říma
 Ancona3x týdně
 Baridenně
 Ibizadenně
 Fez3x týdně
Krakow 3x týdně Gothenburg3x týdně
 Oujda2x týdně
 Londýndenně
Stockholm3x týdněMarrakesh3x týdně
  Marseille3x týdně
  Tenerife2x týdně

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.