Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair rozšiřuje lety z Prahy, Wizzair přidává základnu

Ilustrační fotoNízkonákladový dopravce Ryanair hodlá v zimním letovém řádu rozšířit lety z Prahy do Londýna i Dublinu. S touto informací přišel nyní, v době kdy se blíží spuštění těchto linek. V dubnu se opět objeví Ryanair na odletových tabulích Letiště Praha.

Od října bude Ryanair létat do Londýna dvakrát denně a zostří tak konkurenci na trase Praha - Londýn. Prahu s Londýnem již nyní propojují např. easyjet nebo Wizzair. Konkurenční boj může na této trase na podzim přinést zajímavé ceny letenek.

Na dalším spoji - Praha/Dublin - nenajdeme tolik lowcostů. Z Prahy nyní do Dublinu létá např. Aer Lingus. Ryanair se na uvedenou trasu vrací po několika letech a bude na ní od dubna operovat 5x týdně. Od podzimu bude Ryanair létat do Dublinu dokonce 2x denně, podobně jako do Londýna.

Maďarský Wizzair pro změnu rozšiřuje své aktivity v Rize. Z Rigy se stané další základna Wizzairu a nově bude létat z tohoto města do Paříže, Dortmundu, Barcelony, Doncasteru. Bohužel Praha mezi destinacemi chybí.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.03.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!