Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair rozšiřuje lety z Prahy, Wizzair přidává základnu

Ilustrační fotoNízkonákladový dopravce Ryanair hodlá v zimním letovém řádu rozšířit lety z Prahy do Londýna i Dublinu. S touto informací přišel nyní, v době kdy se blíží spuštění těchto linek. V dubnu se opět objeví Ryanair na odletových tabulích Letiště Praha.

Od října bude Ryanair létat do Londýna dvakrát denně a zostří tak konkurenci na trase Praha - Londýn. Prahu s Londýnem již nyní propojují např. easyjet nebo Wizzair. Konkurenční boj může na této trase na podzim přinést zajímavé ceny letenek.

Na dalším spoji - Praha/Dublin - nenajdeme tolik lowcostů. Z Prahy nyní do Dublinu létá např. Aer Lingus. Ryanair se na uvedenou trasu vrací po několika letech a bude na ní od dubna operovat 5x týdně. Od podzimu bude Ryanair létat do Dublinu dokonce 2x denně, podobně jako do Londýna.

Maďarský Wizzair pro změnu rozšiřuje své aktivity v Rize. Z Rigy se stané další základna Wizzairu a nově bude létat z tohoto města do Paříže, Dortmundu, Barcelony, Doncasteru. Bohužel Praha mezi destinacemi chybí.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.03.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.