Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair rozšiřuje svoje pole působnosti, nabídne lety z Pardubic do Londýna

RyanairAerolinka Ryanair, známá agresivně nízkými cenami letenek bude od října tohoto roku létat z Pardubic (PED) 3x týdně do londýnského letiště Stansted (STN). Irský dopravce si od tohoto kroku slibuje 50. tis. přepravených pasažérů ročně.  

 

 

Letenky na této trase zatím nejsou v prodeji.

 

Pardubický aeroport loni přepravil 30 tis. cestujících, což bylo skoro o polovinu méně než před rokem. Letiště doplácí na jednostrannou orientaci na ruskou klientelu, která tvořila hlavní část odbavených pasažérů.

Převážná část cestujících projde letištěm v létě, kdy odtud odlétají charterové linky společnosti Smartwings.

 

Cena letenek by měla být nížší nebo srovnatelná s Prahou, kde Ryanair musí platit vyšší poplatky.

Ryanair nabízí doposud spojení do Londýna z Prahy, Brna a Ostravy a tak se Pardubice stanou 4. městem v ČR s přímým leteckým spojením s britskou metropolí.

Zdroj.: tisk. zpráva Ryanair

 


 

Mohlo by vás zajímat: Ryanair snížil v celé evropské síti ceny letenek ( začínají na 539 Kč). Cena se týká jen letů během března a dubna, při zakoupení letenek do půlnoci 24. 2. 2017.

 

 Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.