Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair umožní úpravy objednaných letenek

Ilustrační fotoRyanair oznámil novou službu pro cestující. Ryanair si od této služby slibuje vyšší počet cestujících, kteří pro svou služební cestu využijí právě Ryanair. Dnes platí, že prakticky většina nízkonákladových dopravců vám umožní provést check-in online, vy si pak vytisknete letenku a vyčkáte na let. Problém nastává ve chvíli, kdy chcete let změnit. Pokud to přece jenom aerolinka povoluje, stojí to obvykle více, než-li stála původní letenka. Ryanair zkouší jít trochu jiným směrem. Nově totiž umožní cestujícím měnit lety a to až den předem do 17 hodiny. Tato služba se dá zvolit při objednávce letenky a je zpoplatněna částkou 15 € za cestujícího a let. Co všechno půjde na letence změnit se nám zatím nepodařilo zjistit.

Podobnou cestou se vydal i easyjet, který od počátku června nabízí tzv. službu Flexi. Tato služba umožňuje cestujícím neomezenou flexibilitu změnit datum jejich letů a to až dvě hodiny před plánovaným letem. I u easyjetu je nutné tuto službu rezervovat při zakupování letenky.  Ke službě automaticky získáte odbavení zavazadla (20kg) a Speedy Boarding. Nepříjemná je pak cena za tuto službu. Například při zakoupení letu z Prahy do Lyonu stojí zpáteční flexi letenka 11 248 korun, oproti běžné částce 1 198 korun.

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.09.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.