Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair umožňuje používání tabletů či mobilů během letu

Ilustrační fotoRyanair oznámil, že s okamžitou platností umožňuje používat elektronická zařízení (tzv. PED - Personal Electronic Devices), jako jsou tablety, mobily, e-čtečky aj. během celého letu. Zařízení musí být v tzv. flight modu. Jde o další „vstřícný“ krok Ryanairu, který od podzimu se snaží zlepšit svou image mezi cestujícími. Ti si často stěžovali na přísná pravidla aerolinky a zbytečně složité objednávání letenek.

 

Šéf komunikací Robin Kiely, sdělil:

„Zákazníci společnosti Ryanair mohou nyní využít své osobní elektronické zařízení ve všech fázích jejich letu, zatímco si budou užívat svou vybranou sedačku, naše nízké ceny letenek a letu bez zpoždění. IAA je jeden z prvních regulačních orgánů, který umožnil používání elektronických zařízení během letu, a my je chválíme za jejich iniciativu. Snažíme se zlepšovat naše služby pro všechny naše zákazníky a dnešní povolení používání elekt. zařízení je poslední ze sérii změn, o kterých víme, že je zákazníci ocení."Vložil/a: Daniel Česák 07.02.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.