Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair umožňuje používání tabletů či mobilů během letu

Ilustrační fotoRyanair oznámil, že s okamžitou platností umožňuje používat elektronická zařízení (tzv. PED - Personal Electronic Devices), jako jsou tablety, mobily, e-čtečky aj. během celého letu. Zařízení musí být v tzv. flight modu. Jde o další „vstřícný“ krok Ryanairu, který od podzimu se snaží zlepšit svou image mezi cestujícími. Ti si často stěžovali na přísná pravidla aerolinky a zbytečně složité objednávání letenek.

 

Šéf komunikací Robin Kiely, sdělil:

„Zákazníci společnosti Ryanair mohou nyní využít své osobní elektronické zařízení ve všech fázích jejich letu, zatímco si budou užívat svou vybranou sedačku, naše nízké ceny letenek a letu bez zpoždění. IAA je jeden z prvních regulačních orgánů, který umožnil používání elektronických zařízení během letu, a my je chválíme za jejich iniciativu. Snažíme se zlepšovat naše služby pro všechny naše zákazníky a dnešní povolení používání elekt. zařízení je poslední ze sérii změn, o kterých víme, že je zákazníci ocení."Vložil/a: Daniel Česák 07.02.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!