Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanairovi "vertikalní sedačky" cestující nechtějí

Ilustrační letiště, levné letenky, RyanairPodle průzkumu Cheapflights.co.uk, si většina cestujících nepřeje tzv. vertikální sedačky, které plánuje umístit do svých letadel Ryanair. V Evropě jeden z nejkontroverznějších nápadu Ryanairu, umístit do letadel vertikální sedačky na úkor desíti řád běžných zavazadel, vyvolal poměrně rozruch.

Z dotázaných cestujících pouze 20% se myšlence vertikální sedačky nebránilo. Část z oslovených je dokonce znechucených z reklamních triků letecké společnosti Ryanair. Jiní se vyjádřili v tom smyslu, že cokoli Ryanair prohlásí, to ignorují.

Evropský úřad pro bezpečnost letectví stanovuje přísná pravidla nejen na sedadla v letadle. Ty musí odolat síle až 16 Gs. Bezpečnostní úřady a firma Boeing uvedli, že by použití vertikálních sedaček nebylo bezpečné. Ryanair tak bude muset přesvědčit nejdříve bezpečnostní úřady o bezpečnosti vertikálních sedaček. Zatím to vypadá, že se mu to nepodaří.

Vadili by vám vertikální sedačky?


Vložil/a: Daniel Česák 21.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.