Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Rychleji na pražském letišti – z centra už za 30 minut

Metro A, cs.wikipedia.orgNa pražské letiště Václava Havla se od 6. 4. 2015 dostanete z centra Prahy rychleji. Nově prodloužená linka metra A vás doveze ze zastávky Muzeum na zastávku Nádraží Veleslavín za 13 minut. Odtud bude vypravován autobus 119, který již nebude jezdit ze stanice Dejvická.  Cesta autobusem za Nádraží Veleslavín na letiště bude rychlejší i díky tomu, že většina zastávek bude na znamení. Cesta tak potrvá 12 – 15 minut. Na letiště se tedy z centra Prahy dostanete už za 30 minut.

Nově také bude mezi letištěm a metrem jezdit autobusová linka 179. Na letiště pojede bez zastavení.  Speciální linka AE mezi Hlavním nádražím a letištěm zůstane zachována.

Vložil/a: Martina Zemanová 17.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.