Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S ČSA do Brna nebo Mnichova? Už to nepůjde

Ilustrační foto. ČSA vykazují růst. Letenky zdražují, ale mi stále sbíráme pro vás nejlevnější letenky.V zimním letovém řádu ČSA se projeví první změny modelu dopravní sítě. ČSA ukončí operování do některých, podle ČSA ztrátových, destinací. ČSA tak zruší své linky do Brna, Mnichova nebo Kolína nad Rýnem. Dokonce nebude létat do Londýna či Manchesteru.

Na druhou stranu ČSA přidávají některé prázdninové destinace jako Split, Dubrovník, Heraklion, Marseille nebo Soluň.

České aerolinie od zimní sezóny 2010/2011 navyšují počty letů například u spojů do Bělehradu, a také do Bruselu, Paříže, Atén, Bejrútu nebo Petrohradu. K dílčímu snížení frekvencí naopak dojde na linkách operovaných do Ostravy, Bratislavy, Stuttgartu, Hamburku, Curychu, Boloně, Vilniusu, Osla nebo Kodaně. Na některé spoje, jako například do Hamburku, nasadí České aerolinie místo turbovrtulových letounů typu ATR proudová letadla s vyšší kapacitou. Nabízená sedačková kapacita tím zůstane na lince nezměněna, i přestože na této lince ubude jedna frekvence. Každý z letů na této trase se změnou typu letadla zrychlí o celých 20 minut.

Již od začátku letního letového řádu 2010 došlo na palubách letadel Českých aerolinií ke změnám v občerstvení, a to jak v business, tak ekonomické třídě. Cestujícím je tak již více než půl roku k dispozici větší výběr bezplatných nápojů, včetně piva a vína, a servírované pokrmy vyšší kvality. Došlo také k navýšení gramáží jídel a množství zeleniny, rozšířil se výběr sortimentu masa. Alkoholické miniatury a drobné pochutiny z doplňkového prodeje jsou i nadále nabízeny v rámci SkyShopu.

Zdroj: tisková zpráva ČSA

Vložil/a: Daniel Česák 30.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.