Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S EasyJet na veletrh květin

Ilustrační fotoZaleťte si s EasyJet do Holandska na největší světovou burzu květin a přivítejte jaro s předstihem. EasyJet nabízí v březnu letenky do Amsterdamu již od 599 korun. Zároveň se můžete podívat do květinového parku Keukenhof, též nazývaný "Zahrada Evropy", který je největším květinovým parkem v Nizozemí a i v Evropě.

Květinová burza v Holandsku je největší aukcí svého druhu na světě. Každý den se zde prodá na 16 milionů řezaných a okolo 1 milionu hrnkových květin. Denně jsou pořádány prohlídky s průvodcem a výkladem v několika světových jazycích. Za několik málo eur je možno navštívit nejen prostory všech pěti aukčních síní, ale i veškeré logistické zázemí. "Holandsko patří k jedné z nejvyhledávanějších evropských destinací. Proto EasyJet nabízí do tohoto oblíbeného turistického střediska lety za opravdu nízké ceny. V březnu zde mohou lidé přivítat jaro ve velkém stylu, obklopeni velkým množstvím květin již od 599 Kč. Na obdiv bude nejen největší burza květin na světě, ale také nejkrásnější květinové parky," říká Verena Keimer, marketingová manažerka EasyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Levné ubytování v Amsterdamu

Vložil/a: Daniel Česák 16.02.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.