Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S Easyjet nově z Prahy do Manchesteru

Ilustrační fotoEasyjet dále rozvíjí své aktivity v Praze. Oproti Wizzairu, který jde opačným směrem, se Easyjet rozhodl přidat další destinaci z Prahy. A opět to bude Británie - Manchester. Linka začne fungovat od března 2013.

„Novou pravidelnou linkou Praha – Manchester zajistíme pohodlnější letecké cestování na sever Anglie. Věříme, že spojení do Manchesteru bude využíváno jak pro pracovní cesty, tak k turistickým a rekreačním účelům. Už se těšíme, až na jaře 2013 přivítáme na palubě první pasažéry. Letenky si zájemci mohou rezervovat již od 909 korun plus administrativní poplatek za jednosměrný let,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

EasyJet bude z Prahy do Manchesteru létat třikrát týdně, a to ve středu, v pátek a v neděli. Na jaře 2013 navíc easyJet začne kromě spojení Manchester – Praha nabízet i spojení Manchester – Moskva a Manchester – Soluň.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.12.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.