Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S Lufthansou do Milana od 1 190 korun

Ilustrační fotoAerolinka Lufthansa Italia nabízí dnešním dnem slevu svých letenek na trase Praha-Milan. Lze tak získat jednosměrnou letenku od 1 190 Kč. Akce je platná do 14. dubna 10:00 hodin. Sleva se vztahuje na lety v květnu a červnu. Více informací najdete zde.

I po slevě se nám cena zdá stále vysoká, vzhledem k tomu, že letenky lze na trase Brno-Milan najít i okolo 200 Kč za let - hledejte například zde. Na druhou stranu, Lufthansa se neřadí mezi nízkonákladové společnosti a jde o poměrně dobře hodnoceného evropského dopravce.

Společnost Lufthansa Italia začala fungovat na evropském nebi v únoru roku 2009. Základnou této německé společnosti je právě italský Milan. V minulém roce Lufthansa Italia mělo flotilu až 8 letadel typu Airbus A319.

Levné ubytování v Milanu:

Vložil/a: Daniel Česák 13.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.