Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S Lufthansou můžete otestovat nové letadlo A380

Ilustrační fotoLufthansa, jako jedna z prvních leteckých společností, nabízí svým cestujícím požitek z letu s letadlem Airbus A380. Toto letadlo začne přepravovat cestující Lufthansy od 11. června, ale již dnes si můžete zakoupit letenku. Leťte přes Frankfurt do první destinace, do které bude A380ka létat, do Tokia. Lety do Pekingu budou následovat od 25. srpna 2010 a do Johannesburgu od 25. října 2010. Více informací hledejte na  www.lufthansa.com/A380 .

 

 

Letadlo Airbus A380 je v současnosti největší osobní letadlo světa. Jedná se o letadlo se dvěma palubami, jeho pohon je řešen čtyřmi dvouproudovými motory. Pojme až 853 cestujících a rozpětí jeho křídel je 79,8 metrů. Cena letadla se pohybuje okolo 8 mld. Kč. Maximální rychlost letadla je 1 062 km/h. Dolet letadla A380 je až 15 tis. kilometrů.

Vložil/a: Daniel Česák 03.05.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.