Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S Ryanairem nově i na Kypr

Ryanair nové trasy

Nízkonákladový dopravce Ryanair neustále roste a jeho letadla přistávají na nových a nových letištích. Pro nás byla důležitá včerejší informace o tom, že Ryanair bude létat z Milana do Brna. Další nová trasa je Brusel-Larnaca. Larnaca je přístavní město na jihovýchodním pobřeží Kypru. Letiště Larnaca je vzdáleno od centra města pouhé 4 km a jde o druhé největší letiště na ostrově.

Tato trasa bude dostupná již od listopadu letošního roku, navíc to vypadá, že na Kypr plánuje Ryanair uvést ještě jednu linku. Cena za letenku na trase Brusel-Larnaca by se měla pohybovat od 34,99 E. Samozřejmě Ryanair je známý svými slevovými akcemi, o kterých vás pravidelně informujeme na našem webu, a je tedy dost možné, že z Bruselu se na Kypr dostanete za ještě nižší cenu. Zaregistrujte se zdarma na našem webu, a budete o slevách všas vědět. Navíc získate slevy u našich partnerů na zájezdy či pobyty v Itálii, na Krétě či Korfu apod.

Vložil/a: Daniel Česák 18.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.