Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S Wizz Air nově do Istanbulu

Ilustrační fotoMaďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air dnes oznámil, že zavádí novou pravidelnou linku z Budapeště do Istanbulu. Wizz Air tak rozšiřuje své aktivity o další zajímavou destinaci. Již dříve Wizz Air uvedl nové linky do Tel Avivu, Dubaje či Baku. Mimochodem, destinace, kde doteď neoperuje jeho velký rival Ryanair. Podobně jako Ryanair, ani Wizz Air ale nezavádí nové linky z Prahy a tak ani let do Istanbulu se bez dodatečné dopravy do Budapeště neobejde.

Předpokládá se, že během prvního roku provozu bude přepraveno více než 70 000 cestujících mezi Maďarském a Tureckem.

Lety na nové trase společnosti Wizz Air na istanbulské letiště Sabiha Gökcen jsou již v prodeji a lze je objednat ihned na wizzair.com za ceny začínající od 5990 HUF (520 Kč, jedna cesta, včetně daní). Cena je to určitě příjemná. Ovšem v nabídce pouze jediná a to 30. října. Let z Budapeště do Istanbulu. Podstatně častější nabídka je 13 990 HUF, tedy více než dvojnásobná. I tak se však jedná o poměrně nízkou cenu. Nutno dodat, že za podobnou cenu (13 990 HUF jeden směr) je možné letět z Vídně s Pegasus Airlines.

Snad se dočkáme a Wizz Air upevní své postavení nízkonákladové jedničky i v Praze a přidá nějakou zajímavou destinaci jakými jsou např. právě Istanbul či Dubaj.

 

Ubytování v Istanbulu

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.06.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.