Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Smartwings nově do Nantes a Nice

SmartWingsSmartWings přináší svým klientům další rozšíření nabídky svých pravidelných letů do Francie od letní sezóny 2011. Do systému byly nasazeny dvě nové destinace, Nantes a Nice. Obě destinace budou operovány 2x týdně ve čtvrtek a v neděli. Cena zpátečních letenek z Prahy do Nantes se pohybuje okolo 4 600 korun. Podobně je na tom trasa Praha-Nice.

SmartWings nabízí na všech svých letech občerstvení zdarma. Všichni pasažéři SmartWings mohou zdarma přepravit 5kg kabinového a 20kg odbaveného zavazadla.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek nejen společnosti Air Berlin. Sbíráme informace o letenkách za cenu i pod 500,- Kč vč. tax.

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.