Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

SmartWings přidává lety do Dubaje

Ilustrační fotoSmartWings, obchodní značka pro pravidelné linky provozované Travel Service, přichází od února 2011 s rozšířením letů do Dubaje. K již zavedené lince ve středu přibude od 13. února linka operující v neděli. Spolu s tímto rozšířením frekvence nabídne SmartWings na letech do Dubaje možnost rezervace business třídy přes rezervační centrum Smart Call či cestovní kancelář.

Letenky SmartWings prodává za zajímavou cenu - dvě osoby zaplatí za zpáteční letenky 16 816 Kč. V ceně jsou poplatky včetně zavazadel - běžná zavazadla k odbavení. Termín letu, např. 15. května odlet z Prahy, návrat zpět pak 29. května 2011. Objednávat můžete zde.

Akční letenky pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Vložil/a: Daniel Česák 10.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.