Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

SmartWings propojí Prahu s tureckou Antálií

Ilustrační fotoSmartWings bude od března 2011 létat do turecké Antálie. S letním letovým řádem začne SmartWings pravidelně létat do této destinace z Prahy. SmartWings se tak stane jediným nízkonákladovým dopravcem, který umožní cestujícím přímé pravidelné lety do této turisticky atraktivní destinace.

Pravidelná linka Praha – Antálie bude od 19. března do 21. května 2011 provozována 1x týdně a to každou sobotu. Během hlavní turistické sezóny, od 24. května 2011, počet frekvencí vzroste na 6x týdně (denně mimo pondělí).  Letenky Praha - Antálie je možno od dnešního dne zakoupit na www.smartwings.com, v cestovních kancelářích nebo u prodejců letenek. Pravidelná linka bude provozována letadly nové generace Boeing 737–800.

Turecko se stává oblíbenou destinací mnohých turistů a letecké společnosti si to uvědomují. Na internetu prosakují zprávy o tom, že právě Turecko by se mohlo stát další zemí, do které bude létat i např. Ryanair.

Vložil/a: Daniel Česák 09.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!