Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

SmartWings propojí Prahu s tureckou Antálií

Ilustrační fotoSmartWings bude od března 2011 létat do turecké Antálie. S letním letovým řádem začne SmartWings pravidelně létat do této destinace z Prahy. SmartWings se tak stane jediným nízkonákladovým dopravcem, který umožní cestujícím přímé pravidelné lety do této turisticky atraktivní destinace.

Pravidelná linka Praha – Antálie bude od 19. března do 21. května 2011 provozována 1x týdně a to každou sobotu. Během hlavní turistické sezóny, od 24. května 2011, počet frekvencí vzroste na 6x týdně (denně mimo pondělí).  Letenky Praha - Antálie je možno od dnešního dne zakoupit na www.smartwings.com, v cestovních kancelářích nebo u prodejců letenek. Pravidelná linka bude provozována letadly nové generace Boeing 737–800.

Turecko se stává oblíbenou destinací mnohých turistů a letecké společnosti si to uvědomují. Na internetu prosakují zprávy o tom, že právě Turecko by se mohlo stát další zemí, do které bude létat i např. Ryanair.

Vložil/a: Daniel Česák 09.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.