Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Stávka pilotů společnosti Lufthansa pokračuje

Lufthansa, cs.wikipedia.orgStávka pilotů Lufthansy, která započala ve středu, bude nadále pokračovat. Dnes bylo zrušeno dalších 800 letů, především se stávka dotkla letů na evropských a vnitroněmeckých linkách. Nízkonákladové aerolinky Germanwings a Eurowings, které patří do koncernu Lufthansy, létají podle plánů. Mezikontinentální lety jsou také v provozu.

Stávka pilotů se nejspíše protáhne až do soboty, kdy se předpokládá stávka pilotů nákladních a mezikontinentálních letů. Stávka pravděpodobně celkem postihne až 200 000 cestujících. Protestní akce se projevila i na linkách do České republiky. Ráno neodletěly 2 spoje mezi Prahou a Frankfurtem. Také lety do Mnichova nebudou odbaveny. Pro více informací sledujte stránky pražského letiště.

Stávka pilotů Lufthansy je pouhé vyvrcholení již rok se táhnoucího sporu o odchod do důchodu v 55 letech a vyplácení části mzdy až do dovršení důchodového věku. Lufthansa chce možnost odejít do důchodu posunout na 59 let.

Vložil/a: Martina Zemanová 20.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.