Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Transaero Airlines- nový dopravce na pražském letišti

Transaero, cs.wikipedia.orgRuský dopravce Transaero Airlines bude od začátku letní sezóny 2015 nově provozovat lety mezi letištěm Václava Havla a moskevským letištěm Vnukovo. Nová linka bude v provozu denně. Letadla z Prahy budou odlétat vždy v 15:00 a v Moskvě přistanou v 18:50 moskevského času (GMT 3+).

Z Moskvy poletíte vždy ve 12:00 a v Praze budete ve 14:00 (GMT 1+). Letenky na letní sezónu jsou v prodeji na webových stránkách dopravce. Transaero Airlines je po společnosti Aeroflot druhou největší leteckou společností v Rusku. Odbavuje okolo stovky vnitrostátních a mezistátních letů. U nás odbavuje pravidelné lety z Moskvy nebo Petrohradu na letiště v Pardubicích. Nyní se přidá i nová linka Praha – Moskva.

Pro více informací a koupi letenek navštivte stránky dopravce.


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.