Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Transavia spojí Prahu s Pařížem Orly

Ilustrační fotoHolandská nízkonákladová aerolinka Transavia přidává novou linku z Prahy. Tentokrát do Paříže. Transavia bude létat na pařížské letiště Orly, na které v minulosti létal z Prahy např. SkyEurope. Výhodou tohoto letiště je dobré dopravní spojení z centrem města. Lze totiž využít i běžnou veřejnou dopravu, která je pochopitelně, oproti jiným možnostem, znatelně levnější. Z letiště cestující ke stanici metra Villejuif-Louis Aragon dopraví tramvaj.

Aerolinka Transavia má hlavní základnu v Amsterdamu. Vlastníky společnosti jsou KLM-Air France. Právě letiště Paříž-Orly je hlavní zakladnou aerolinky ve Francii. Ke konci loňského roku vlastnila letecká společnost 34 letadel. Transavia léta z Prahy již do Rotterdamu. Nová trasa do Paříže bude tedy druhá, kterou aerolinka bude provozovat z Prahy.

Ceny letenek z Prahy do Paříže jsou u letecké společnosti Transavia od 40 € za jeden směr. O případných akčních cenách vždy informujeme na našich stránkách, v sekci akční letenky.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.01.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!