Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Transavia spojí Prahu s Pařížem Orly

Ilustrační fotoHolandská nízkonákladová aerolinka Transavia přidává novou linku z Prahy. Tentokrát do Paříže. Transavia bude létat na pařížské letiště Orly, na které v minulosti létal z Prahy např. SkyEurope. Výhodou tohoto letiště je dobré dopravní spojení z centrem města. Lze totiž využít i běžnou veřejnou dopravu, která je pochopitelně, oproti jiným možnostem, znatelně levnější. Z letiště cestující ke stanici metra Villejuif-Louis Aragon dopraví tramvaj.

Aerolinka Transavia má hlavní základnu v Amsterdamu. Vlastníky společnosti jsou KLM-Air France. Právě letiště Paříž-Orly je hlavní zakladnou aerolinky ve Francii. Ke konci loňského roku vlastnila letecká společnost 34 letadel. Transavia léta z Prahy již do Rotterdamu. Nová trasa do Paříže bude tedy druhá, kterou aerolinka bude provozovat z Prahy.

Ceny letenek z Prahy do Paříže jsou u letecké společnosti Transavia od 40 € za jeden směr. O případných akčních cenách vždy informujeme na našich stránkách, v sekci akční letenky.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.01.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.