Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Travel Service zavádí nové pravidelné linky z Prahy

SmartWingsČeská letecká společnost Travel Service, která létá nejčastěji pod obchodní značkou SmartWings přináší nové linky, které budou v provozu od jara a léta 2015. Nově poletíte z Prahy do portugalského Fara a Funchalu, řeského Samosu a do černohorské Pogorice.

Linka do Funchalu bude v provozu od 13. dubna 2015 1x týdně, do Fara budete moci létat též 1x týdně, a to od 14. června 2015. Do Samosu bude linka v provozu od 29. května a lety budou odbavovány 2x týdně. Do Černé hory začne Travel Service létat od 30. května 2015, též 2x týdně. Travel Service pod křídly společnosti SmartWings létá do mnoha destinací nejen z Prahy, ale také z Brna. Nedávno (12. října 2014) společnost navýšila lety do Dubaje na 6 týdně. Do 15. prosince 2014 také můžete přepravovat na této lince zdarma golfový bag.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách dopravce.

 

Vložil/a: Martina Zemanová 14.11.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.