Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

TZ:easyJet odstartoval v ČR soutěž „Silvestrovská posádka“

EasyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, odstartovala 21. listopadu 2011 v České republice soutěž s názvem Silvestrovská posádka. Soutěžící mají za úkol natočit, jak vtipně předvádějí palubní bezpečnostní instruktáž. Videa nejprve budou umisťovat na Rajce.net a pak o nich mohou hlasovat ve speciální FB aplikaci na facebooku easyJet ČR. Výherce soutěže se může těšit na Silvestrovský pobyt v Amsterdamu pro 4 osoby.

Společnost easyJet se rozhodla, že poslední dny tohoto roku svým českým zákazníkům zpříjemní a vyhlásila Silvestrovskou soutěž s názvem Silvestrovská posádka. Stačí pouze natočit krátké video, ve kterém může vystupovat jak jedna osoba, tak i parta lidí, kteří originálním způsobem provádí palubní bezpečnostní instruktáž.

Od 21. listopadu do 9. prosince mohou soutěžící umisťovat svá videa na Rajče.net do kategorie soutěž: Silvestrovská posádka. Poté pošlou svoje údaje (jméno, bydliště, datum narození, email, telefonní číslo + název videa) na email: silvestrovskaposadka@ocko.tv. Nakonec už jen stačí hlasovat do 11. prosince o nejvtipnější video na Facebookových stránkách easyJet ČR. Ten, kdo získá největší počet hlasů, vyhrává letenky do Amsterdamu pro 4 osoby, včetně hotelového ubytování se snídaní v termínu od 30. prosince 2011 do 1. ledna 2012.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.