Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

TZ:easyJet odstartoval v ČR soutěž „Silvestrovská posádka“

EasyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, odstartovala 21. listopadu 2011 v České republice soutěž s názvem Silvestrovská posádka. Soutěžící mají za úkol natočit, jak vtipně předvádějí palubní bezpečnostní instruktáž. Videa nejprve budou umisťovat na Rajce.net a pak o nich mohou hlasovat ve speciální FB aplikaci na facebooku easyJet ČR. Výherce soutěže se může těšit na Silvestrovský pobyt v Amsterdamu pro 4 osoby.

Společnost easyJet se rozhodla, že poslední dny tohoto roku svým českým zákazníkům zpříjemní a vyhlásila Silvestrovskou soutěž s názvem Silvestrovská posádka. Stačí pouze natočit krátké video, ve kterém může vystupovat jak jedna osoba, tak i parta lidí, kteří originálním způsobem provádí palubní bezpečnostní instruktáž.

Od 21. listopadu do 9. prosince mohou soutěžící umisťovat svá videa na Rajče.net do kategorie soutěž: Silvestrovská posádka. Poté pošlou svoje údaje (jméno, bydliště, datum narození, email, telefonní číslo + název videa) na email: silvestrovskaposadka@ocko.tv. Nakonec už jen stačí hlasovat do 11. prosince o nejvtipnější video na Facebookových stránkách easyJet ČR. Ten, kdo získá největší počet hlasů, vyhrává letenky do Amsterdamu pro 4 osoby, včetně hotelového ubytování se snídaní v termínu od 30. prosince 2011 do 1. ledna 2012.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!