Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

U Wizzairu bude možné platit kartou Maestro

Společnost MasterCard Europe a Wizz Air dnes ohlásily vzájemnou spolupráci. Kreditní karty Maestro jsou nyní akceptovány největšími nízkonákladovými aerolinkami ve střední a východní Evropě pro nákup letenek a dalších služeb poskytovaných na internetových stránkách wizzair.com.

“Více než 120 milionů evropských zákazníků uvedlo, že by ocenili, kdyby u společnosti Wizz Air mohli na internetových stránkách wizzair.com bezpečně platit kreditními kartami Maestro. Wizz Air tak nyní přijímá na svých internetových stránkách platby kartami Maestro, čímž usnadní život milionům evropských držitelů těchto karet, kteří si chtějí užít rychlé, bezpečné a pohodlné placení on-line,” řekl Robert Nemsics, regionální manažer MasterCard Europe pro rozvoj podpory karet.

“Více než 10 milionů pasažérů, které jsme přepravili v loňském roce, nakupovalo na našich internetových stránkách wizzair.com. Díky tomu, že nyní umožňujeme možnost on-line platby držitelům kreditních karet Maestro, pokračujeme v expanzi dostupnosti našich cen tarifů a produktů stále rostoucímu počtu spokojených zákazníků,” řekl Attila Dankovics, ředitel marketingu společnosti Wizz Air.

Počet plateb provedených kartami Maestro v Evropě závratně roste. Za posledních 12 měsíců se číslo více než zdvojnásobilo.

 

Zdroj: TZ Wizzair

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.08.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.