Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

United Airlines spustí přímou linku mezi Prahou a New York Newark

Letecký dopravce United Airlines dnes oznámil, že se chystá od června 2019 létat mezi Letištěm Václava Havla Praha a Newarkem. Mezinárodní letiště Newark leží zhruba 25 kilometrů jihozápadně od Manhattanu.

 

 

 

 

Novou sezónní linku bude United provozovat denně a nasadí na ni stroj Boeing 767-300ER. Cestující si budou moci vybrat z ekonomické nebo business třídy. United se řadí s flotilou více než sedmi set letadel k největším leteckým dopravcům světa.

 


Během letního letového řádu 2019 tak bude z Prahy na výběr již ze tří pravidelných linek do Spojených států.

Cestující z našeho hlavního města získají díky nové lince do Newarku nejen bezpřestupový spoj do největší metropole USA, ale i možnost přestupu na návazné lety do dalších více než šedesátky destinací v síti United Airlines. S jedním přestupem tak mohou navštívit další města ve Spojených státech.

 

 

 

 


 

 Mohlo by vás zajímat:

Seznam letist v New Yorku

Doprava (MHD) v New Yorku

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 30.08.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.