Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

V Londýně najdete výstavu věnovanou Titaniku

Ilustrační fotoV Londýnské O2 Aréně od 5. listopadu 2010 do 5. května 2011 probíhá výstava "Titanic". Součásti výstavy je více než 300 artefaktů z lodi. Na této výstavě lze vidět předměty, které byly nalezeny při posledních expedicích k vraku Titaniku. Výstava se snaží oživit loď 98 let po jejím potopení.

Výstava není věnovaná pouze lodi, ale také lidem, kteří tehdy na palubě byli. A tak součásti výstavy jsou i osobní předměty, které byly zrestaurovaný právě pro potřeby výstavy v Londýně. Mezi vystavovanými předměty jsou např. parfémy tehdejšího výrobce, který na lodi cestoval, anebo porcelán z White Star Line.

Výstava nezahrnuje pouhou show předmětů z lodi, ale také kompletní repliky různých části lodi. Na výstavě můžete zhlédnout záběry z poslední expedice k vraku Titaniku.

Aktuální levné letenky hledejte na této stránce. Sbíráme pro vás levné letenky, nejen do Londýna, pravidelně. Registrujte se u nás zdarma, a budete o letenkách i po 500,- Kč vč. tax vědět včas.

Datum pořádání akce Otevírací doba Ceník dospělý/dítě
Ubytování
5. listopad - 5. květen ned.-střed.
čtvrt.-sobot.
11-19:30
11-21:00
prac.dny
víkend
13 £ / 9 £
15 £ / 10 £
980 Kč/2os
Najít hotel
Nejbližší stanice metra: North Greenwich
Vstupenky můžete koupit zde.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.11.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.