Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Včera vzlétl první letoun na lince Si-an – Praha

Spolu se zimním letovým řádem byla spuštěna nová přímá linka z Číny. China Eastern Airlines zahájila provoz na svém již druhém spoji mezi Čínou a Prahou. Tím prvním bylo spojení do Šanghaje.

 

Let mezi Prahou a Si-anem trvá cca 9h 50m. Na trase operuje letoun Airbus A330 a ceny zpátečních letenek začínají na 11 410 Kč.

 

Web aerolinky: http://en.ceair.com

 


Dříve napsáno:

Nové letecké spojení mezi Prahou a čínským městem Si – an

 

 

 

 

 

 

Čínská metropole Si-an (Xi’an), která byla před 3 100 lety hlavním městem Číny, se může pochlubit největším mauzoleem na světě, zabírá plochu 46 km2 na níž je umístěno 8 000 válečníků, vozů, koní  vyrobených z terrakotové hlíny. Nachází se v blízkosti města (cca 36 km) a vešlo pod známost jako Terakotová armáda nebo Mauzoleum prvního císaře dynastie Čchin.

 


 

   

  Čtěte také: Tipy a rady na cestu do Číny aneb jak se v ní neztratit

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.10.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.