Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair bude létat z Brna

Levné letenkyBrněnské letiště získává nového dopravce - Wizzair. Poté co Ryanair rozšířil o jednu linku nabídku z Brna, chystá se přistávat na brněnské letiště také Wizzair. To je určitě dobrá zpráva, protože Ryanair i Wizzair si tak mohou na daném letišti konkurovat. Dá se očekávat, že Brno bude konkurovat i bratislavskému letišti, odkud Wizzair nelétá, ale kde dominuje Ryanair. Pokud by Wizzair rozšířil počet linek z Brna, mohlo by to zlevnit létání z Brna, ale také z Bratislavy.

Wizzair bude z Brna létat do Londýna, na letiště Luton. Zatím pouze 3x týdně, v úterý, čtvrtek a sobotu. Dobrou zprávou je i cena - letenka do Brna od 337,- Kč. Doufejme, že Ryanair zareaguje, a sníží své ceny na odletech z Brna, které jsou v tuto chvíli až neobvykle vysoké.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

V sekci "Akční letenky" najdete aktuální nejlevnější letenky nejen od Wizzairu, letenky i pod 500,- Kč vč. tax.

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!