Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair bude létat z Brna

Levné letenkyBrněnské letiště získává nového dopravce - Wizzair. Poté co Ryanair rozšířil o jednu linku nabídku z Brna, chystá se přistávat na brněnské letiště také Wizzair. To je určitě dobrá zpráva, protože Ryanair i Wizzair si tak mohou na daném letišti konkurovat. Dá se očekávat, že Brno bude konkurovat i bratislavskému letišti, odkud Wizzair nelétá, ale kde dominuje Ryanair. Pokud by Wizzair rozšířil počet linek z Brna, mohlo by to zlevnit létání z Brna, ale také z Bratislavy.

Wizzair bude z Brna létat do Londýna, na letiště Luton. Zatím pouze 3x týdně, v úterý, čtvrtek a sobotu. Dobrou zprávou je i cena - letenka do Brna od 337,- Kč. Doufejme, že Ryanair zareaguje, a sníží své ceny na odletech z Brna, které jsou v tuto chvíli až neobvykle vysoké.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

V sekci "Akční letenky" najdete aktuální nejlevnější letenky nejen od Wizzairu, letenky i pod 500,- Kč vč. tax.

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.