Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair by rád létal na letiště Paříž-Orly

Ilustrační fotoServer planes.cz přinesl zprávu o tom, že nízkonákladová společnost Wizzair by ráda létala blíže k Paříži. V současnosti totiž Wizzair létá na poměrně vzdálené letiště Beauvais. Toto letiště je přece jen daleko od centra Paříže, okolo 80 km, a náklady na dopravu z tohoto letiště do centra nejsou malé.

Wizzair jedná o uvolnění slotů na letišti Orly již pro nejbližší zimní sezónu. Pokud by jednání bylo úspěšné, bylo by to určitě příjemné pro cestující - z Orly lze využít pařížskou MHD a k metru se dopravíte za necelé 2 € - více o možnostech, jak se levně dopravit z letiště Orly do centra popisujeme v tomto článku. Dříve na pařížské letiště Orly létala zkrachovalá společnost Skyeurope.

Nutno dodat, že Wizzair ukončil již dříve pravidelnou linku z Prahy do Paříže, je otázkou, zda s novým letištěm, zavede opět pravidelnou linku Praha-Paříž. Pokud ne, nejbližším letištěm, odkud Wizzair již dnes létá do Paříže, je to v Katovicích.

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.07.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!