Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair by rád létal na letiště Paříž-Orly

Ilustrační fotoServer planes.cz přinesl zprávu o tom, že nízkonákladová společnost Wizzair by ráda létala blíže k Paříži. V současnosti totiž Wizzair létá na poměrně vzdálené letiště Beauvais. Toto letiště je přece jen daleko od centra Paříže, okolo 80 km, a náklady na dopravu z tohoto letiště do centra nejsou malé.

Wizzair jedná o uvolnění slotů na letišti Orly již pro nejbližší zimní sezónu. Pokud by jednání bylo úspěšné, bylo by to určitě příjemné pro cestující - z Orly lze využít pařížskou MHD a k metru se dopravíte za necelé 2 € - více o možnostech, jak se levně dopravit z letiště Orly do centra popisujeme v tomto článku. Dříve na pařížské letiště Orly létala zkrachovalá společnost Skyeurope.

Nutno dodat, že Wizzair ukončil již dříve pravidelnou linku z Prahy do Paříže, je otázkou, zda s novým letištěm, zavede opět pravidelnou linku Praha-Paříž. Pokud ne, nejbližším letištěm, odkud Wizzair již dnes létá do Paříže, je to v Katovicích.

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.07.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.