Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair hlásí až pětinásobný růst přepravených cestujících

Ilustrační fotoWizz Air, největší nízkonákladový letecký přepravce ve střední a východní Evropě, za prvních 6 měsíců přepravil téměř 340 000 pasažérů z/do České republiky, což představuje pětinásobný nárůst v porovnání s první polovinou loňského roku. Tento růst přitom ještě více podpoří ambici společnosti stát se v roce 2010 celkovým leaderem v oblasti nízkonákladových přepravců v České republice.

Na našem webu zasíláme našich registrovaným uživatelům akční letenky nejen společnosti Wizzair. Registrujte se i vy zdarma a získate informace o levných letenkách za cenu i pod 500,- Kč vč. tax.

Společnost Wizz Air plánuje na pravidelných linkách z České republiky přepravit v roce 2010 přes 640 000 pasažérů, což představuje 45% nárůst v porovnání s uplynulým rokem. Společnost otevřela řadu sezónních linek do slunných destinací jako jsou Burgas (Bulharsko), Bari (Itálie) a nově od 3. července také Katánie (Itálie - Sicílie). S těmito novými linkami čítá síť cílových destinací operovaných letos v létě z Prahy celkem 15 měst.

Wizz Air zahájil svůj provoz z Prahy v únoru 2009 a přesně před rokem zde také umístil své dva zbrusu nové letouny Airbus A320. Od zahájení svého působení na trhu společnost přepravila na linkách operovaných z Česka 780 000 pasažérů. Kromě nabídky nových destinací a neustálého zlepšování pražského zázemí pro pasažéry společnost podporuje také lokální zaměstnanost. Vytvořila totiž na 78 přímých pracovních míst a svou přítomností na trhu přispěla k vytvoření nejméně dalších 780 nepřímých pracovních příležitostí u svých subdodavatelů a obchodních partnerů.

Vložil/a: Daniel Česák 01.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!