Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair hlásí až pětinásobný růst přepravených cestujících

Ilustrační fotoWizz Air, největší nízkonákladový letecký přepravce ve střední a východní Evropě, za prvních 6 měsíců přepravil téměř 340 000 pasažérů z/do České republiky, což představuje pětinásobný nárůst v porovnání s první polovinou loňského roku. Tento růst přitom ještě více podpoří ambici společnosti stát se v roce 2010 celkovým leaderem v oblasti nízkonákladových přepravců v České republice.

Na našem webu zasíláme našich registrovaným uživatelům akční letenky nejen společnosti Wizzair. Registrujte se i vy zdarma a získate informace o levných letenkách za cenu i pod 500,- Kč vč. tax.

Společnost Wizz Air plánuje na pravidelných linkách z České republiky přepravit v roce 2010 přes 640 000 pasažérů, což představuje 45% nárůst v porovnání s uplynulým rokem. Společnost otevřela řadu sezónních linek do slunných destinací jako jsou Burgas (Bulharsko), Bari (Itálie) a nově od 3. července také Katánie (Itálie - Sicílie). S těmito novými linkami čítá síť cílových destinací operovaných letos v létě z Prahy celkem 15 měst.

Wizz Air zahájil svůj provoz z Prahy v únoru 2009 a přesně před rokem zde také umístil své dva zbrusu nové letouny Airbus A320. Od zahájení svého působení na trhu společnost přepravila na linkách operovaných z Česka 780 000 pasažérů. Kromě nabídky nových destinací a neustálého zlepšování pražského zázemí pro pasažéry společnost podporuje také lokální zaměstnanost. Vytvořila totiž na 78 přímých pracovních míst a svou přítomností na trhu přispěla k vytvoření nejméně dalších 780 nepřímých pracovních příležitostí u svých subdodavatelů a obchodních partnerů.

Vložil/a: Daniel Česák 01.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.