Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair nově z Brna do Říma

Ilustrační fotoWizzair dnes oznámil, že spouští novou linku z Brna. Wizzair bude létat nově z Brna na letiště Řím Fiumicino. Zpočátku bude linka létat 2x týdně, každou středu a neděli. V tento čas letenky začínají na 467 korunách. Uvídíme, zda Wizzair nepřinese i nějaké akčnější ceny.  Linka bude otevřena 27. března 2011. Navíc od března bude Wizzair častěji létat z Brna do Londýna, a to 3-4x týdně. Objednávat letenky můžete na stránkách dopravce.

Novinkou je také rozšíření dlouhodobé spolupráce s Lufthansa Technik AG i pro Českou republiku. V rámci pětiletého kontraktu bude Lufthansa Technik Maintenance International (LTMI) poskytovat společnosti Wizz Air pravidelnou údržbu letadel, včetně A-check kontrol, pro flotilu A320 společnosti Wizz Air se základnami v Bukurešti, Temešváru a Kluži. Další dvě A320 se základnou v Praze budou pod kontrakt zahrnuty nejpozději do února.

Sbíráme pro vás informace o těch nejlevnějších letenkách a to nejen společnosti Wizzair. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Vložil/a: Daniel Česák 13.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!