Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair nově z Brna do Říma

Ilustrační fotoWizzair dnes oznámil, že spouští novou linku z Brna. Wizzair bude létat nově z Brna na letiště Řím Fiumicino. Zpočátku bude linka létat 2x týdně, každou středu a neděli. V tento čas letenky začínají na 467 korunách. Uvídíme, zda Wizzair nepřinese i nějaké akčnější ceny.  Linka bude otevřena 27. března 2011. Navíc od března bude Wizzair častěji létat z Brna do Londýna, a to 3-4x týdně. Objednávat letenky můžete na stránkách dopravce.

Novinkou je také rozšíření dlouhodobé spolupráce s Lufthansa Technik AG i pro Českou republiku. V rámci pětiletého kontraktu bude Lufthansa Technik Maintenance International (LTMI) poskytovat společnosti Wizz Air pravidelnou údržbu letadel, včetně A-check kontrol, pro flotilu A320 společnosti Wizz Air se základnami v Bukurešti, Temešváru a Kluži. Další dvě A320 se základnou v Praze budou pod kontrakt zahrnuty nejpozději do února.

Sbíráme pro vás informace o těch nejlevnějších letenkách a to nejen společnosti Wizzair. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Vložil/a: Daniel Česák 13.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.