Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

WizzAir plánuje rozšíření letů nejen na Slovensko

WizzAirNízkonákladový dopravce WizzAir plánuje otevřít v září 2015 novou základnu na Slovensku, a to v Košicích. Z Košic plánuje létat do italského Milána a na letiště Robina Hooda nedaleko anglického Sheffieldu a Donecasteru. Košicím přinese otevření základny kromě 2 nových linek také přibližně 30 pracovních míst. Obě linky budou v provozu 2x týdně!

Do Milána se můžete vypravit již 14. září každé pondělí a pátek. Od 16. září bude pak v provozu linka do Sheffieldu, a to každou středu a neděli. Momentálně WizzAir létá z Košic pravidelně na londýnské letiště Luton. WizzAir také oznámil expanzi na Makedonská letiště. Z Makedonských letišť plánuje posílení linek od června 2015. Z této balkánské země poletíte nyní 2x týdně do Friedrichshafenu, Osla, Barcelony, Norimberka a Lübecku. Úplně poprvé poletí linka Wizz Airu také z Ohridu. Od 1. 7. bude Ohrid spojen s letištěm v Basileji.

WizzAir navíc posiluje své linky z Gdaňsku. Stávající linka Gdaňsk – Oslo bude od 20. 6. 2015 posílena a bude v provozu 10x týdně. Z Gdaňsku do Stockholmu poletí letadlo 2x denně! Nové linky z Gdaňsku poletí do Aberdeenu, Billundu a Bruselu od 19. 6. 2015. WizzAir je nyní jednou z nejrychleji se rozvíjejících nízkonákladových leteckých společností. V loňském roce dopravce zvýšil počet přepravených cestujících o 17% na celkových 15,8 milionů. V absolutních číslech tak aerolinie přepravila v roce 2014 o 2,3 milionů pasažérů více než v předchozím roce. Ke konci loňského roku provozoval Wizz Air celkem 355 tras do 106 destinací ve 37 zemích.

 

 

 

Letový plán z KošicVložil/a: Daniel Česák 30.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.