Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

WizzAir plánuje rozšíření letů nejen na Slovensko

WizzAirNízkonákladový dopravce WizzAir plánuje otevřít v září 2015 novou základnu na Slovensku, a to v Košicích. Z Košic plánuje létat do italského Milána a na letiště Robina Hooda nedaleko anglického Sheffieldu a Donecasteru. Košicím přinese otevření základny kromě 2 nových linek také přibližně 30 pracovních míst. Obě linky budou v provozu 2x týdně!

Do Milána se můžete vypravit již 14. září každé pondělí a pátek. Od 16. září bude pak v provozu linka do Sheffieldu, a to každou středu a neděli. Momentálně WizzAir létá z Košic pravidelně na londýnské letiště Luton. WizzAir také oznámil expanzi na Makedonská letiště. Z Makedonských letišť plánuje posílení linek od června 2015. Z této balkánské země poletíte nyní 2x týdně do Friedrichshafenu, Osla, Barcelony, Norimberka a Lübecku. Úplně poprvé poletí linka Wizz Airu také z Ohridu. Od 1. 7. bude Ohrid spojen s letištěm v Basileji.

WizzAir navíc posiluje své linky z Gdaňsku. Stávající linka Gdaňsk – Oslo bude od 20. 6. 2015 posílena a bude v provozu 10x týdně. Z Gdaňsku do Stockholmu poletí letadlo 2x denně! Nové linky z Gdaňsku poletí do Aberdeenu, Billundu a Bruselu od 19. 6. 2015. WizzAir je nyní jednou z nejrychleji se rozvíjejících nízkonákladových leteckých společností. V loňském roce dopravce zvýšil počet přepravených cestujících o 17% na celkových 15,8 milionů. V absolutních číslech tak aerolinie přepravila v roce 2014 o 2,3 milionů pasažérů více než v předchozím roce. Ke konci loňského roku provozoval Wizz Air celkem 355 tras do 106 destinací ve 37 zemích.

 

 

 

Letový plán z KošicVložil/a: Daniel Česák 30.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!