Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair ruší linku do Paříže a Osla

Levné letenky

Wizz Air představil letový řád pro zimní sezónu. Nabídne v něm více letů do Londýna a zachová spojení do některých letních destinací. Doposud létaly stroje Wizz Air do Londýna šestkrát týdně. Od 25. září 2010 navýší počet spojení na osm letů týdně, od 1. listopadu pak na konečných devět spojení. Do španělských destinací, Barcelony a Madridu, zůstanou lety zachovány s frekvencí dvakrát týdně.

Do hlavního města Velké Británie bude Wizz Air provozovat letecké spojení každý den, v pondělí a v pátek si pak cestující mohou vybrat z ranního nebo večerního letu. Cena za jednosměrný let s poplatky bude začínat na 809,- Kč.

Kromě Londýna budou aerolinky z Prahy i po skončení letní sezóny létat do Barcelony a Madridu, přičemž cena za jednosměrný let s poplatky začíná na 539,- Kč.

Spojení do tradičních sezónních destinací budou od září pro zimní období omezena, konkrétně se jedná o Burgas, Katánii a Malmö, od října budou pozastaveny lety do Paříže a Osla.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek - letenky i pod 500,- Kč vč. tax.

Zdroj: tisková zpráva společnosti Wizzair


Vložil/a: Daniel Česák 22.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.