Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

WizzAir - za sedadlo v letadle si od května připlatíte

WizzAirNově si od května 2015 připlatíte za výběr sedadla v letadlech nízkonákladového dopravce WizzAir. Doposud jste za sedadlo v letadle neplatili a usazovali jste se podle pravdila "kdo dřív přijde, ten dřív mele". Od 4. 5. 2015 bude na vybraných linkách zahájena platba sedadel. Za 14 dní toto nové ustanovení nabyde platnosti pro všechny lety. Pokud nyní budete chtít sedět na nějakém konkrétním místě, nebo budete chtít mít místa vedle sebe, musíte si připlatit. Za vybraná místa nyní zaplatíte od 1 do 23 euro, podle atraktivnosti místa. Pokud si místenky neobjednáte, bude vám místo na palubě zdarma přiděleno. WizzAir se tak připojí k dalším nízkonákladovým aerolinkám.

Vložil/a: Martina Zemanová 14.04.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.