Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair začíná létat do Izraele

Ilustrační fotoWizz Air oznámil novou linku z Prahy do Tel Avivu, která bude zahájena 31. března 2014 a nabídne pravidelné lety třikrát týdně – pondělí, středa a pátek.

Po nějaké době Wizzair opět přidává linku z Prahy. Cestovatel z Prahy se může těšit na předpokládané ceny 1 500 Kč za jednosměrný let. Uvidíme, zda v některé dny a při slevách nebudou ceny i nižší, to ukáže čas.

NOVÁ LINKA SPOLEČNOSTI WIZZ AIR Z PRAHY:

Kam

Dny

Od kdy

Ceny od

Tel Aviv

po, st, pá

31. března

1,499

 

 

Daniel de Carvalho ze společnosti Wizz Air řekl: "Wizz Air nyní přináší skvělou zprávu nejen pro české zákazníky, ale i pro celý místní cestovní ruch. V současné době tak nabízí sedm linek s nejnovější destinací Tel Aviv. Jak Praha, tak Tel Aviv jsou známé díky své pohostinnosti a slouží jako místa pro setkávání lidí z celého světa. Doufáme, že díky nové lince, frekvenci třikrát týdně a nízkým cenám umožníme lidem více cestovat a užívat si i kratší a častější cesty do Tel Avivu. Proto neváhejte a rezervujte letenky na trase Praha – Tel Aviv co nejrychleji na wizzair.com."

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.12.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!