Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Wizzair zavádí Discount club

Ilustrační fotoLetecký přepravce Wizzair spouští "novou" službu Discount club. Slovo "novou" uvádíme v uvozovkách, protože o úplnou novinku až tak nejde. Jde o upravenou verzi dříve zavedeného Xclusive clubu. Pokud jste byly členy tohoto Xclusive clubu, tak již jim nejste. Nově jste členy Discount clubu. A co to pro vás znamená?

Členství ve slevovém klubu (discount club), dostupné na wizzair.com, zaručuje slevu 10 € na všechny jednosměrné lety společnosti Wizz Air, u nichž je cena letenky vyšší než 12,5 € a jsou zarezervovány kdykoli během trvání ročního členství. Členové klubu a až 9 rodinných příslušníků nebo přátel, kteří cestují ve stejné skupině, mohou nyní dosáhnout ještě větších úspor tím. Důležitou informací je výše poplatku za členství- ten je 29,99 €, cca. 758 korun.

Příklad: letenka z Brna do Londýna v termínu od 13.-20. ledna 2013 stojí členy Discount clubu hezkých 744 Kč. Cena je vč. poplatku za platbu bankovním převodem. Pokud nejste členy klubu, bude vás letenka stát 1 284 Kč. Členové tedy ušetří 540 korun. Z toho vyplývá, že pokud budete cestovat s Wizzairem sám či sama, a pouze jednou v roce, členství se vám nevyplatí. Pokud ovšem budete cestovat ve dvou, nebo budete cestovat aspoň dvakrát během roku, můžete díky členství v Discount clubu ušetřit.

 

Pokud hledáte akční letenky, ty najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovatvybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.11.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.