Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Bydlete na cestách zdarma pomocí CouchSurfing

TuristéUbytování v cizí zemi zcela zdarma? Chtěli byste vědět, jak lidé v jiné zemi doopravdy žijí a bydlí? Pokoje hotelů už znáte. Ty vás však nejspíš moc nepřekvapí. Chcete vyzkoušet něco nového, netradičního? Vyzkoušejte CouchSurfing! Pokud se tedy nebojíte kapky dobrodružství.

 

 

 

Tento projekt byl odstartován již v roce 2003. Jedná se o jeden z nejčastěji navštěvovaných webů tohoto typu. CouchSurfing.com je sociální síť, kde si po registraci můžete domluvit ubytování a setkání. Ano, může se to jevit trochu bláznivě, ale funguje to! Představte si, že poznáte jinou zemi, procvičíte si cizí jazyk, dostanete informace hned z první ruky, a přitom vás ubytování nebude nic stát. To je úžasné.

 

 

Že to zní moc jednoduše? Máte pravdu. Až tak jednoduché to není, hned Vám to vysvětlím.

 

Turisté

 

Jak to tedy vlastně funguje?

  • Nejprve si založíte profil, kde vyplníte informace o vás, vašich zálibách, jazykových znalostech a tak dále. Nahrajte také svou fotografii.
  • Je dobré přesně upřesnit, co hledáte. Tedy, jaké lidi byste uvítali u vás doma, a také, jaká návštěva by vám milá nebyla. Možná vám vadí kuřáci nebo děti. To je nutné uvést. 
  • Popište, jak to vypadá u vás doma, a nezapomeňte vložit fotografie.
  • V systému můžete uzavírat přátelství s dalšími uživateli. Poté si již můžete začít psát, a domlouvat se na případném setkání a ubytování.
  • Na tomto webu jsou velmi důležité recenze, díky kterým poznáte, o jakého člověka se jedná. Zda je to důvěryhodný člověk, jaký názor na něj a jeho bydlení mají ostatní.

 

Logo

Foto

 

CouchSurfing má opravdu mnoho výhod. Díky tomuto projektu zjistíte, jací báječní lidé žijí třeba na druhé straně světa. Žádná cestovní kancelář, žádný průvodce. Mít možnost seznámit se s lidmi, kteří vás ubytují, a jsou ochotni vám alespoň částečně pomoci poznat místo ve kterém žijí, to je úžasné.

Autor: Ivana Havelková

 

 

Mohlo by vás zajímat:

1875 Kč sleva na webu Booking.com

Praha obsadila v počtu letních rezervací přes Airbnb 9. místo na světě

 


 Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.