Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

10 úžasných aquaparků u nás!

AquaRádi byste si užili spoustu zábavy, a zároveň si odpočinuli? Aquaparky nabízí velké množství vyžití pro  rodiny, kde se děti opravdu vyřádí. Páry mohou zažít romantické odpoledne, starší lidé ocení relaxaci a pohodu. Zkrátka, aquaparky se zavděčí každému. V následujícím článku vám představíme deset vodních komplexů.

Který vodní ráj si vyberete vy? 

 

 

1. Centrum Babylon, Liberec

Největší vodní centrum v České republice. Jak již napovídá název, celý komplex je ve stylu starověkého města Babylon. Tři propojené haly nabízejí různé druhy toboganů, atrakcí pro děti, relaxační místa a mnoho dalšího. Je zde také možnost ubytování v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu s přímým vstupem do aquaparku. Vydejte se do kouzelného světa pod mořskou hladinou! 


2. Aquadream Praha

Moderně vybavené centrum se nachází na pražském Barrandově. Užít si zde můžete vířivky, tobogany, divokou řeku s umělým protiproudem, nebo 25 metrů dlouhý bazén, který ocení zejména sportovci.

 

3. Aquaforum, Františkovy Lázně

Překrásný aquapark, který je postaven ve stylu dávných římských lázní. Těšit se můžete nejen na tobogany, vířivky a vodní skluzavky, ale také na vodní jeskyně, které vás zaručeně ohromí! Je vhodný pro všechny, kteří rádi pečují o svoje zdraví i krásu.

 

4. Aquapark Kladno

Dobří plavci si zde mohou ověřit své síly. Nachází se zde totiž adrenalinová atrakce Spacebowl. Rovněž zde naleznete divokou řeknu nebo průplavovou jeskyni.

 

5. Aquapark Vyškov

Dalším krásným zábavním vodním parkem se pyšní město Vyškov. Skládá se ze dvou částí. Tedy, z krytého vodního areálu, který je v provozu celoročně, a z venkovního letního areálu. Stejně jako v ostatních komplexech, i zde si můžete užít spoustu zábavy a také relaxace ve vířivé vaně nebo finské sauně. 

 

6. Vodní ráj, Jihlava

Nelze se nezmínit o jihlavském aquaparku, kam se návštěvníci velmi rádi vrací. Zde si především sportovci přijdou na své. Kromě různých druhů bazénů si ve venkovním areálu můžete zahrát volejbal, nohejbal, tenis nebo plážový volejbal. Poté si můžete dát sprchu, a odpočinout si v jednom z bazénů.

 

7. Aquapark Olomouc

Adrenalinové a relaxační vodní atrakce pro celou rodinu najdeme také v olomouckém aquaparku, který je velmi oblíbený. Jeden z toboganů zde měří dokonce 123 metrů! A to už je slušná jízda.

Pro dokonalou relaxaci můžete navštívit tepidárium, neboli teplou lázeň, která vaše tělo dokonale prohřeje. 

 

8. Aqualand Moravia

Že jste o tomhle světě toboganů ještě neslyšeli? V tomto aquaparku to opravdu sviští! Zahrnuje 20 toboganů, a ten nejdelší má dokonce přes 100 metrů! Pro všechny milovníky divokých jízd je tento komplex nacházející se v Pasohlávkách (asi 30 minut od Brna) tou správnou volbou! 

 

9. Aquapark Ostrava

Lákají vás skoky do vody? Ze skokanské věže si zde můžete seskočit až z 5 metrů! I tady najdete podobně dlouhý tobogan jako v Aqualandu, a samozřejmě krytý i venkovní areál.

 

10. Aquapark Kuřim

Navštivte také kuřimský komplex, který zahrnuje mimo jiné i fitness centrum. Užijete si příjemné chvíle ve velké vířivé vaně, nebo můžete dopřát jednu z masáží. Ať už navštívíte jakoukoliv část tohoto aquaparku, nejspíše se vám nebude chtít domů.

 

 

 

       
      Čtěte také:
     

10 NEJVĚTŠÍCH JEZER V ČR

     

Energylandia — zábavní park v Polsku nejen pro děti

     

Zábavní park Freizeitpark Plohn

       

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.