Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Cestujeme levně autobusem: akce 1+1

Autobus Eurolines, www.radicestujeme.eu/plPro velký úspěch předešlé slevové akce (vánoční trhy: 1+1) Eurolines nabízí pokračování slevy. Máte příležitost navštívit až 26 destinací ve dvou a zaplatit jen za jednoho.

Netrvalo to ani moc dlouho a autobusová společnost Eurolines nabízí znovu akci 1+1 zdarma. Za poloviční cenu můžete vyrazit do nabízených lokalit dopravce. Tato akce je platná dnešním dnem při pořízení dvou zpátečních jízdenek do 20. března 2016.

Podmínky slevy: stejný termín a cílové místo na obou jízdenkách, první cesta musí začínat z ČR, nejsou poskytovány další slevy.

Autobus Eurolines, www.radicestujeme.eu/en

Klikněte na vybranou destinaci a budete přesměrováni na výběr spojení. Počet míst v akci je omezen a v případě, že se u spoje tarif 1+1 neobjeví, je již vyprodán. Jízdenky můžete zaplatit pomocí platební karty a elektronické jízdenky si vytisknout. (V pdf formátu budou doručeny na váš e-mail).

Při vyhledávání se počítá s odjezdy z Prahy. V případě odjezdu z Brna je nutné změnit odjezdové město. Cena se samozřejmě liší.

Eurolines, www.radicestujeme.eu/ostatni

Vybavení autobusů: wi-fi internet s Eurolines po celé Evropě zdarma, neobávejte se dlouhých cest - zásuvky 230 V jsou k dispozici.

O společnosti:

Firma byla založena v roce 1985 a provozuje síť meziměstských, mezinárodních autobusových spojů přes celou Evropu. Eurolines je síť 29 spolupracujících dopravních společností, které nabízejí částečně integrované jízdenky a rozsáhlé dopravní spojení. Např. ve Velké Británii jsou Eurolines služby poskytovány společností National Express, v Severním Irsku Ulsterbusem a v Irsku  společností Bus Éireann. Vedení Eurolines sídlí v Bruselu.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!