Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Cestujeme levně autobusem: akce 1+1

Autobus Eurolines, www.radicestujeme.eu/plPro velký úspěch předešlé slevové akce (vánoční trhy: 1+1) Eurolines nabízí pokračování slevy. Máte příležitost navštívit až 26 destinací ve dvou a zaplatit jen za jednoho.

Netrvalo to ani moc dlouho a autobusová společnost Eurolines nabízí znovu akci 1+1 zdarma. Za poloviční cenu můžete vyrazit do nabízených lokalit dopravce. Tato akce je platná dnešním dnem při pořízení dvou zpátečních jízdenek do 20. března 2016.

Podmínky slevy: stejný termín a cílové místo na obou jízdenkách, první cesta musí začínat z ČR, nejsou poskytovány další slevy.

Autobus Eurolines, www.radicestujeme.eu/en

Klikněte na vybranou destinaci a budete přesměrováni na výběr spojení. Počet míst v akci je omezen a v případě, že se u spoje tarif 1+1 neobjeví, je již vyprodán. Jízdenky můžete zaplatit pomocí platební karty a elektronické jízdenky si vytisknout. (V pdf formátu budou doručeny na váš e-mail).

Při vyhledávání se počítá s odjezdy z Prahy. V případě odjezdu z Brna je nutné změnit odjezdové město. Cena se samozřejmě liší.

Eurolines, www.radicestujeme.eu/ostatni

Vybavení autobusů: wi-fi internet s Eurolines po celé Evropě zdarma, neobávejte se dlouhých cest - zásuvky 230 V jsou k dispozici.

O společnosti:

Firma byla založena v roce 1985 a provozuje síť meziměstských, mezinárodních autobusových spojů přes celou Evropu. Eurolines je síť 29 spolupracujících dopravních společností, které nabízejí částečně integrované jízdenky a rozsáhlé dopravní spojení. Např. ve Velké Británii jsou Eurolines služby poskytovány společností National Express, v Severním Irsku Ulsterbusem a v Irsku  společností Bus Éireann. Vedení Eurolines sídlí v Bruselu.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.