Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Co nabídne správné cestovní pojištění do zahraničí?

TrhyPlánujete cestu mimo naše hranice? Pokud ano, je vám doporučováno mít sjednané cestovní pojištění do zahraničí. Proč? Jelikož můžete získat potřebnou ochranu.

Pokud se podíváme na to, jakou konkrétně, musíme začít s tím, že jako první je to pojištění léčebných výloh. V tomto případě máme jistotu, že pojišťovna proplatí jakékoliv výdaje, které mohou být spojeny s určitým typem léčby. Může se jednat třeba o konkrétní zdravotnické ošetření, stejně jako se může jednat o medikamenty, ale také může jít o nezbytné převozy, nebo mnoho dalšího. Nic z toho tak nemusí být naší osobě účtováno.

 

 

Ulice

 

Správné cestovní pojištění do zahraničí pojistí i vaše zavazadla 

I ty jsou něčím, co je dobré mít pojištěno. Z jakého důvodu? Samozřejmě je to proto, že v nich můžeme mít poměrně cenné věci. Pokud by došlo ke ztrátě, může to vést k tomu, že přijdeme o velkou sumu peněz. Kdo má sjednané cestovní pojištění do zahraničí, které se vztahuje i na jeho zavazadla, ten má jistotu, že mu pojišťovna vše proplatí. A může se jednat o řadu situací, které souvisí třeba s tím, že jsou zavazadla ztracena na letišti, ukradena z hotelového pokoje, nebo jsou třeba odcizena na ulici.

 

Ochrana i na vaše činy 

I to je zajímavý typ pojistky, který se rozhodně hodí. Když si sjednáváte cestovní pojištění do zahraničí, doporučujeme zvolit i pojištění odpovědnosti. Správná pojistka by ho měla mít. K čemu konkrétně je dobré? Pokud způsobíte škodu na majetku nebo na zdraví, obvykle ji budete muset zaplatit. Pokud budete mít danou pojistku, je možné vše nahlásit jako pojistnou událost. Díky tomu máte jistotu toho, že tyto konkrétní škody vyřeší vaše pojišťovna. O jak velké škody může jít? To už si nastavíte sami, a to s ohledem na konkrétní výše pojistných limitů, které jsou součástí pojistné smlouvy. Čím jsou vyšší, tím pro vás jako pro pojištěné osoby samozřejmě lépe.

 

 

   
  Čtěte také:
 

Zkáza zaoceánského parníku Titanic patří k největším ...

   

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 13.12.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.