Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Posílejte vaše cestopisné zážitky

Rádi bychom vás touto formou informovali o tom, že přijímáme vaše cestopisy nebo jiné postřehy. Snažíme se na web uvádět různé praktické zkušenosti z našich cest, ale nejsme schopni všechno navštívit. Omezují nás jak záležitosti finanční, jaksi nám chybí sponzor :) tak záležitosti časové. S vaší pomocí, se ale na tomto webu mohou objevit informace, ke kterým bychom se jen tak nedostali.

Letěly jste na nějaké exotické nebo i profláklé místo? Setkaly jste se tam s něčím zajímavým? Zjistily jste nějakou praktickou věc, která vám zpříjemnila pobyt. Podělte se o to. A usnadněte cestu druhým. Již několikrát jsem narazil na to, že zkušenosti druhých dokáží pobyt hodně zjednodušit a zlehčit. Navíc i pro Vás to může být pěkné paměťové úložiště, třeba za pár let se budete vracet na stejné místo a vámi napsané informace zveřejněné na tomto webu opět oprášíte. :)

 

 

Váš cestopis nebo zkušenost bude zveřejněna pod jménem které si zvolíte sami. Materiály posílejte pomocí tohoto formuláře.

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!