Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Posílejte vaše cestopisné zážitky

Rádi bychom vás touto formou informovali o tom, že přijímáme vaše cestopisy nebo jiné postřehy. Snažíme se na web uvádět různé praktické zkušenosti z našich cest, ale nejsme schopni všechno navštívit. Omezují nás jak záležitosti finanční, jaksi nám chybí sponzor :) tak záležitosti časové. S vaší pomocí, se ale na tomto webu mohou objevit informace, ke kterým bychom se jen tak nedostali.

Letěly jste na nějaké exotické nebo i profláklé místo? Setkaly jste se tam s něčím zajímavým? Zjistily jste nějakou praktickou věc, která vám zpříjemnila pobyt. Podělte se o to. A usnadněte cestu druhým. Již několikrát jsem narazil na to, že zkušenosti druhých dokáží pobyt hodně zjednodušit a zlehčit. Navíc i pro Vás to může být pěkné paměťové úložiště, třeba za pár let se budete vracet na stejné místo a vámi napsané informace zveřejněné na tomto webu opět oprášíte. :)

 

 

Váš cestopis nebo zkušenost bude zveřejněna pod jménem které si zvolíte sami. Materiály posílejte pomocí tohoto formuláře.

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.